Wiodący kreator nowoczesnych rozwiązań i technologii w obszarze transportu kolejowego i jego bezpieczeństwa poprzez wykorzystywanie efektu synergii i potencjału tkwiącego w klastrze

HARMONOGRAM

Warsztaty i spotkania

Zapraszamy do udziału w seminariach, warsztatach, spotkaniach partnerskich i branżowych

Najbliższe wydarzenia

Seminarium

TRAKO 2013

25.09.2012 - 25.09.2012

Gdańsk

Szanowni Państwo,

Niedługo Gdańsk stanie się miejscem spotkań ekspertów, specjalistów oraz miłośników branży kolejowej. W dniach 24 do 27 września w Centrum Wystawienniczym AmberExpo odbędzie się X edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych - TRAKO 2013

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż na tym największym i najbardziej prestiżowym w Polsce oraz drugim w Europie spotkaniu branży transportu szynowego nie zabraknie także Stowarzyszenia Południowy Klaster Kolejowy. Mamy nadzieje, ze podczas wielu wydarzeń zechcą Państwo odwiedzić stoisko Stowarzyszenia. Nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji  w każdy dzień imprezy, od godziny 10:00.

Ponadto serdecznie zapraszamy Państwa na dwa wydarzenia towarzyszące, które zaplanowaliśmy na drugi i trzeci dzień TRAKO.

W dniu 25.09 w Sali nr 2 odbędzie się Seminarium pn.

Wdrażanie systemów klasy Business Intelligence w transporcie kolejowym w odniesieniu do budowania potencjału klastra. Zarządzanie konfiguracją w zarządzaniu infrastrukturą kolejową- kluczowe aspekty IT” , podczas którego przedstawione zostaną nowoczesne rozwiązania IT dla transportu kolejowego. Prelegenci ponadto zaprezentują Państwu moduł Platformy Technologicznej – narzędzia wspomagającego transfer wiedzy i technologii pomiędzy Członkami Klastra. Na seminarium zaplanowana jest także premiera innowacyjnego narzędzia IT wspomagającego proces zarzadzania infrastrukturą kolejową.

Wstęp na seminarium – wolny. Początek o godz. 11:00.

W przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Czekamy na Państwa w hali E przy stoisku numer E 44.

Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia w Gdańsku!

AGENDA

 

"Utworzenie klastra kolejowego"
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013."